Ubytování a služby

Ubytování

Ranč pod Rejvízem je vybaven vlastním soukromým parkovištěm a nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném objektu původní kamenné hospodářské budovy pocházející z roku 1936. Tato budova je vybavena samostatnými bytovými jednotkami s vlastní televizí, plně vybaveným kuchyňským koutem ( el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí apod.), jídelním koutem a vlastním sociálním zařízením.

K přátelskému posezení hostů je k dispozici útulná společenská místnost, vybavená televizorem s DVD a sedacími soupravami. V přízemí objektu je k dispozici prostorná herna s kulečníkem, stolním tenisem a stolním fotbalem. Herna je také vybavena projekčním zařízením a je kvalitně ozvučena (vhodné pro firemní prezentace). Dále je zde k dispozici stylová jídelna, sauna a posilovna. Venku je k dispozici velká zastřešená pergola s vnitřním osvětlením, vybavená pohodlným srubovým posezením a dvěma kamennými krby pro venkovní grilování na roštu. V zimě je zde k dispozici lyžárna.

Kapacita penzionu je 6 pokojů - 22 lůžek ( 16 lůžek + 6 přistýlek ).

4x dvoulůžkový pokoj
2x čtyřlůžkový pokoj

V každém pokoji je možnost jedné přistýlky.

Služby

Team Building – Upevnění kolektivu

Tyto kurzy prostřednictvím neobvyklého společného zážitku pomáhají stmelit skupinu. Účastníci, kteří se znali jen z kanceláře, po telefonu či dokonce vůbec, potkávají své kolegy ve velmi nezvyklých situacích. Kurz je pro ně velkou příležitostí přirozeně prolomit bariéry a dostat se k sobě mnohem blíž. Výjimečné zážitky a atmosféra na kurzu výrazně napomáhají vytváření pocitu sounáležitosti ve skupině a posilují loajalitu k firmě. Jsou vhodné i pro velké pracovní kolektivy.

Prohlídka farmy

Můžeme nabídnout po domluvě bezplatnou komentovanou prohlídku farmy, je možnost se po domluvě aktivně zúčastnit péče o koně - čištění, atd. Vidět můžete také nově uznané plemeno masného skotu, kdy naše farma jako jediná v ČR chová  mateřskou populaci - plemeno Uckermärker.